Ville Scandi - System Scandi Smart

System Scandi Smart

Grupa deweloperska Scandi Home opracowała unikalny system inteligentnych i nowoczesnych rozwiązań, których celem jest zwiększenie komfortu użytkowania lokali mieszkalnych, przy jednoczesnym podniesieniu poziomu bezpieczeństwa, ograniczeniu kosztów eksploatacji nawet do 30 procent oraz odpowiednim poziomie dbałości o środowisko naturalne.System Scandi Smart jest autorskim projektem Grupy deweloperskiej Scandi Home, a kluczowym partnerem całego przedsięwzięcia jest firma F&F - producent inteligentnych rozwiązań automatyzujących.

Partner technologiczny:
Ville Scandi - system inteligentnych rozwiązań

Inteligentne rozwiązania

Mieszkańcy Villi Scandi otrzymują w standardzie wykończenia unikalne funkcjonalności, dzięki którym cała inwestycja jest wyróżniającym się przedsięwzięciem w całej aglomeracji wrocławskiej. Każda z 16 willi posiadać będzie w pełni zautomatyzowany system oświetleniowy i grzewczy, dodatkowo automatycznie sterowane będą również: brama garażowa, alarm oraz system zasuwania rolet. Sterowanie wszystkimi funkcjonalnościami możliwe będzie dzięki unikalnym przyciskom programowalnym oraz dzięki dedykowanej aplikacji, która umożliwi włączenie alarmu lub ustawienie odpowiedniej temperatury w budynku z pracy, podróży czy w trakcie robienia zakupów. Wszyscy mieszkańcy otrzymają także możliwość wzbogacenia systemów o liczne funkcjonalności dodatkowe, takie jak: ściemniacze światła, sterowanie LED, urządzeniami elektrycznymi, sprzętem RTV/AGD czy pełnej integracji z systemem alarmowym.

Ville Scandi - energooszczędność i ochrona środowiska

Energooszczędność i ochrona środowiska

System inteligentnych rozwiązań F&Home, który zastosowany został w procesie projektowania Villi Scandi, znajdzie się w każdym budynku, pozwalając przede wszystkim na optymalizację kosztów eksploatacji, co bezpośrednio przekłada się na ochronę środowiska. Dzięki automatycznym systemom możliwe będzie niższe zużycie energii elektrycznej, np. dzięki ograniczeniu natężenia światła w pomieszczeniach, w których nie przebywają żadne osoby, czy dzięki wyłączeniu ogrzewania w czasie, w którym w domu nie ma żadnego z lokatorów. Dzięki funkcji zdalnego zarządzania całym systemem, możliwe jest zaprogramowanie takiej temperatury panującej wewnątrz każdej willi, aby była ona odpowiednia dokładnie w momencie, w którym domownicy zjadą się do domu po dniu spędzonym w pracy czy w szkole.

Bezpieczeństwo

System inteligentnych rozwiązań, jakie Grupa Scandi Home wdraża we współpracy z firmą F&F, oznacza także wyższy poziom bezpieczeństwa. Alarm to jedna z podstawowych funkcji, jaka jest oferowana mieszkańcom Villi Scandi w ramach standardowego wykończenia. Możliwość monitorowania sytuacji w nocy lub w czasie urlopu, z podziałem na określone obszary, które są monitorowane (np. ogród, sypialnia, jeden z poziomów) w znaczącym stopniu podnosi poziom bezpieczeństwa nie tylko samej nieruchomości, ale przede wszystkim jej mieszkańców.

Ville Scandi intelilgentna nowoczesność

Scandi Smart. Inteligentna nowoczesność

Jednak Scandi Smart to nie tylko system automatyzujący eksploatację lokalu mieszkalnego, umożliwiający ograniczenie kosztów. To także autorskie rozwiązania Grupy Deweloperskiej Scandi Home związane z realizacją samej inwestycji. Jednym z nich jest stosowany w Villach Scandi system BSI (Bezzłączkowy System Instalacji), który znacząco podnosi właśnie poziom bezpieczeństwa lokalu mieszkalnego. Warto dodać, że w procesie realizacji zarówno Villi Scandi, jak i kolejnych projektów Grupy, wykorzystywana jest także technika ciepłego montażu.

Dom szeregowy

Świetna lokalizacja, metraż i uniwersalnie zaprojektowana przestrzeń sprawiają, że Ville Scandi są doskonałą alternatywą dla mieszkań w centrum miasta. Tym bardziej, że konkurencyjna jest również cena.

czytaj więcej

Lokalizacja

Ville Scandi powstają niespełna 9 km od ścisłego centrum Wrocławia, dzięki czemu mieszkańcy będą mieć swobodny dostęp do miejskiej infrastruktury i najważniejszych punktów stolicy Dolnego Śląska

czytaj więcej

Zielona okolica

Położone pośród zieleni willowe osiedle jest idealnym miejscem do życia w ciszy i spokoju. Pobliskie tereny rekreacyjne dają możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

czytaj więcej